Тиждень української мови

З 9  по 12 березня 2021 року в НВК проходив Тиждень української мови та літератури. Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам’ять  видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.  В бібліотеці закладу діяла літературна виставка «Шануймо, друзі, рідну мову, культури нашої основу!»

На уроках української мови учні мали можливість переглянути мультимедійну презентацію “Дорогами українського Кобзаря”.

Учителі Науменко Ю.О. та Топиліна А.В. провели серед учнів 5-х класів мовний квест “Лінгвістичні смаколики”. Об’єднані у команди “Буквар”, “Перо”, “Слово” та “Абетка” учні виборювали перемогу за звання кращого мовознавця.
Із великим задоволенням молодші школярі взяли  участь в акції  “Селфі у вишиванці”. Найбільш яскравими були учні 3-а, 3-б та 6-б класів.

У конкурсі на краще виготовлення лепбуку “Наша мова калинова” відзначились учні 3-а класу Тофан Софія та Рябий Тимур.

Надзвичайно цікавим та пізнавальним виявився  конкурс “Кращий декламатор українських поезій” серед учнів 1-11 класів.  І на завершення тижня української мови та літератури було організовано виставку малюнків до творів Т. Г. Шевченка. Серед найкращих – роботи учнів 2 та 4 класів.

Тиждень української мови та літератури добіг кінця. Але не закінчується любов наших школярів до рідного слова, української літератури та культури. Що ж, як не мова, може стати основою нашої нації. Тому плекаймо її, цінуймо – лиш таким чином ми будемо справжніми українцями!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *