Школа майбутнього першокласника

До уваги батьків майбутніх першокласників

З 1 вересня 2017 року у Вознесенському навчально – виховному комплексі “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”  № 3 Вознесенської міської ради  розпочався набір учнів до 1 класу на 2017-2018 н.р.

Учителем 1 класу буде вчитель   другої  категорії Шраменко Тетяна Олексіївна.  Стаж роботи 11-  років.  Тетяна Олексіївна у своїй роботі використовує сучасні інноваційні методи роботи. Її вихованці розумні, відповідальні, творчі, артистичні, виховані.

У січні 2018 року розпочне свою роботу “Школа майбутнього першокласника”, яка буде працювати щосуботи протягом трьох місяців. Учні матимуть змогу адаптуватися та підготуватися до навчання в школі. З батьками будуть проведені бесіди, психологічні тренінги щодо підготовки їхніх дітей до навчання.

Школа не стоїть на місці. Робиться дуже багато кожним членом колективу. Одне з важливих питань, яке стоїть перед школою, це повернути дітей мікрорайону Болгарка до навчання у стінах рідної школи. Адже у жодній школі міста немає таких умов для першокласників, які створені у нас. А саме: для їх навчання та виховання відведено три кімнати. Класна кімната для навчання, ігрова кімната для відпочинку та самопідготовки та спальня з новенькими ліжечками. У цьому навчальному році завдяки сприянню місцевої влади та Управління освіти для цих кімнат придбано нові меблі, телевізор, замінено витяжну шафу на харчоблоці, а також  вікна у шкільній їдальні та зроблено ремонт.   Облаштовано актову залу .

У школі працює їдальня, яка забезпечує учнів гарячим харчуванням, працює шкільний буфет, в якому є смачна випічка та гарячий чай. Школа велика, тепла , затишна.

На високому рівні знаходиться виховна робота. Для учнів початкових класів створено Соколину республіку . Проводяться театралізовані ранки, виховні години. Під час перерв учні мають змогу організовано провести своє дозвілля: пограти в ігри, переглянути мультфільми, повчитися малювати, співати за комп’ютерними програмами, які демонструються у великому фойє, де встановлено екран.

Після уроків на базі школи працюють гуртки: вокальний, краєзнавчий, спортивного напрямку «Волейбол» та карате, які веде вчитель фізичної культури Берков В.М., ( кандидат у майстри спорту України з карате, чорний пояс).

Запрошуємо до навчання до нашої школи за адресою вул. Тітова, 4,

Набір учнів до 1 класу продовжується. З питаннями звертайтеся до адміністрації школи за тел. (05134) – 4 -32 -45

Для прийому учнів до 1 класу необхідні такі документи:

1. Заява батьків про зарахування до школи

2. Копія Свідоцтва про народження

3. Обхідний медичний лист про стан здоров *я дитини

Адміністрація