Школа майбутнього першокласника

Графік проведення лекцій для батьків майбутніх першокласників

До уваги батьків майбутніх першокласників

З 1 вересня 2021 року у Вознесенському навчально – виховному комплексі “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”  № 3 Вознесенської міської ради  розпочався набір учнів до 1 класу на 2021-2022 н.р.

 

У народі кажуть: “Якщо твої плани розраховані на рік — сій жито, якщо на десятиліття — саджай дерево, якщо на віки — виховуй дітей”. Дитячі душі… Які ж вони тендітні! Скільки всього чекає на них попереду, адже вони тільки починають свій шлях. А поряд з ними вчительська душа — мудра, з великим життєвим досвідом, яка закликає: “Почуй мене!” Вони крокують разом, одним шляхом, і крокувати їм разом довгі шкільні роки. А розпочинається цей шлях ще задовго до вересневого дзвоника….

    За традицією у лютому в Вознесенському НВК №3 розпочинає свою роботу Школа майбутнього першокласника.

   6 лютого двері НВК гостинно відчинилися для майбутніх першачків. Їх зустрічала група пантоніми «Так і так» (учениці 7 класу Тарасенко О., Лисюк А., Коваленко А.). Вони проводили дітлахів до класу, в якому їх чекала перша вчителька Прімак Олена Іванівна.

   Вже традиційно, для того, щоб потрапити в Країну знань і стати Майбутніми першокласниками, малечі було запропоновано пройти квест, який складався з таких зупинок: «Знайомство», «Творча», «Танцювальна», «Чомучка», «Бібліотечна», «Урочиста» та «Ласунка». І на кожній з них дошкільнята виконували цікаві, в ігровій формі побудовані завдання. На зупинці «Театральна» дошкільнята знайомилися зі шкільним бібліотекарем Губою С.Б., допомагали групі пантоміми «Так і так» повернути загублені листочки книжки, відповідали на питання казкової вікторини. Найсмачнішою стала зупинка «Ласунка», на якій діти ласували випічкою шкільного пекаря Паславської Ч. Т.

     І ось коли вже всі зупинки було пройдено, настала урочиста мить прийняття дітлахів до лав майбутніх першокласників. Кожен з них отримав значок «Я – майбутній першокласник».   Отже, перша зустріч школою відбулася, квест пройдено,  малята-дошкільнята  з гордістю та задоволенням  йшли додому.

Нагадуємо, що Школа майбутнього першокласника у  Вознесенському НВК «ЗОНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» № 3 працює щосуботи з 9 – до 11 години з 06 лютого – по 17 квітня  2021 року. Чекаємо у нашому закладі.