Майстер-клас Чернятевича Д.В.

        01.04.2021 року в рамках проведення методичного тижня, з метою обміну досвідом роботи серед колег, підвищення педагогічної майстерності, удосконалення професійної діяльності молодих спеціалістів, учитель історії та правознавства Чернятевич Д.В. показав майстер-клас «Формування ключових компетентностей учнів на уроках історії».

         Увага Дмитра Васильовича була зосереджена безпосередньо на хронологічній, просторовій, інформаційній, мовленнєвій, логічній та аксіологічній компетентностях. Під час практичної частини майстер-класу вчителі виступали в ролі учнів: визначали хронологічну послідовність в історичному часі, вирішували хронологічні задачі, встановлювали хронологічну послідовність історичних подій, визначали, до яких історичних джерел належать ті чи інші предмети, будували усні висловлювання щодо істричних подій і явищ.

          Підводячи підсумок майстер-класу, було наголошено на тому, що сучасний учитель  постійно прагне до творчого пошуку, впровадження перспективного досвіду, має високий рівень інформаційної культури, вміє здійснювати аналіз результатів творчої діяльності як своєї власної, так і педагогічного та учнівських колективів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *