День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 21 квітня в НВК «ЗОНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» №3 відбувся День цивільного захисту.

Учні та педагогічний колектив НВК удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя.
Вранці школярі зібрались в вестибюлі закладу на урочисту лінійку, на якій було оголошено план проведення Дня цивільного захисту.
На першому уроці на виховній годині «Вибухонебезпечні предмети та правила поводження з ними» класні керівники у змістовній формі розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, а також правила поводження з ними.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Протягом дня учні мали змогу взяти участь у таких конкурсах: малюнків «Цінуй своє життя», на краще виготовлення найпростіших засобів захисту органів дихання із завчасно підготовленого матеріалу, переглянути відео «Вибухонебезпечні предмети» та виставку «Засоби ЦЗ», практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри.

 

 

 

 

 

Медична сестра закладу Погоріла К.В. продемонстрували надання першої медичної допомоги при опіках, враженні струмом, при кровотечах, переломах, а також правила накладання турнікету на уражені кінцівки. Вчитель предмета «Захист України» Осипов В.М. провів квест «Юний патріот» для учнів 9-11 класів.
Завершальним етапом була евакуація НВК, де учні і педагоги продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.
На загальношкільній лінійці в кінці дня було підведено підсумки та відбулось нагородження переможців конкурсів, квесту.

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *