День працівника освіти

У народі так повелось, що свято має певну духовну особливість – свою магію. Магія свята присутня у святкуванні Нового року, на Різдво, на Великдень, на Спаса. Чи є вона в День учителя? Яка вона? Прокинувшись у цей день, учитель швидше думає про те, що треба на роботу, аніж про те, який сьогодні день. А вже прийшовши до школи, починає відчувати неймовірне хвилювання: директор скликає на п’ятихвилинку, звідусюди лунають привітання, короткий робочий день, а в кінці – сюрприз від учнів – святковий концерт. У цей день забуваються побутові проблеми, учитель дозволяє собі не думати про завтрашній день, а коли в зовсім хорошому гуморі, то й домашнього завдання не дасть.
Багато щедрих слів подяки пролунали сьогодні для педагогів Вознесенського НВК №3 з нагоди їх професійного свята. Учні підготували чудові концертні номери й привітання. На розсуд глядача були представлені веселі сценки з учнівського життя, пролунали цікаві пісні, вірші, гуморезки. Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники школи від сяючих очей учнів, від їхніх посмішок.
Узагалі, якщо вірити у святкову магію, то вона обов’язково колись проявить себе. До того ж, День учителя – це єдиний день у навчальному році, коли вся увага прикута до вчителя (за винятком, звичайно, іспитів), і не варто нехтувати цим, адже кожному вчителю просто необхідний відпочинок, хоча би малий.

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.
Відбулося таке свято і в Вознесенському НВК №3. В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив,учні батьки та члени Вознесенської міської ради Сметана Юрій Олександрович та Путій Юрій Валерійович. Замісники міського голови привітали працівників школи зі святом та побажали сприятливих трудових буднів, уважних, наполегливих та вдячних учнів, професійного росту та визнання, особистого щастя та добробуту

.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *