15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Сьогодні в нашому Вознесенському НВК «ЗОНЗ І – ІІІ ст. – ДНЗ» №3 відбулася зустріч учнів 7-8-х класів з воїнами-афганцями, присвячена відзначенню 30-ій річниці виведення військ з Афганістану. З живим інтересом було прослухано виступи Чернікова Олександра Олександровича та Ратушева Євгенія Павловича.
Воїни-інтернаціоналісти своїми розповідями про страшні реалії війни перенесли присутніх в атмосферу вірності військовому обов’язку та доблесті воїнів, що дали присягу Батьківщині.
Чимало літ минуло вiдтодi, як вивели з Афганістану радянські війська, але рани цієї війни кровоточать i досі. Не можуть матері забути загиблих та покалічених синів, а дружини та діти своїх чоловiкiв i батьків. Ми маємо знати про страшні події безглуздої афганської війни i пам’ятати, що і серед нас живуть люди, які в 20-30 років стали свідками й учасниками воєнних подій. І ми маємо пишатися їхньою мужністю, героїзмом, подвигом.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, стол и в помещенииНа данном изображении может находиться: 3 человека, костюм и в помещении

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *